Büszkeségeink

Aranyosi Gábor  

2009. Ifi maraton OB 2. hely (K2 Szabadi Istvánnal)

Benkő Katalin  

1966. VB 3. hely (Grünau)

Giczy Csaba  

1968. Olimpiai 2. és 3. hely

többszörös Világ- és Európabajnok

Giczy Zsófia  

2017. Maraton OB 2. hely (K2 Mihalik Sárával)

2016. Egyetemi VB 3. hely (K4)

2016. Maraton VB 3. hely (K2 Mihalik Sárával)

 Giczy Zsuzsanna  

2008. Felnőtt síkvízi OB 3.hely (K2 1000 m és 200 m Kollár Zsófiával)

2008. Felnőtt síkvízi OB 2. és 3. hely (K4 1000 m és 200 m)

2007. Felnőtt síkvízi OB 1. és 2. hely (K4 200 m és K4 500 m)

2003. Maraton VB 3. hely (K2 Harkai Orsolyával)

2003. Maraton OB 2. hely (K2 Harkai Orsolyával)

2002. Maraton VB 6. hely

2002. Maraton OB 2. (K1) és 3. hely (K2 Ulveczki Edinával)

Juhász Andrea  

2007. Felnőtt síkvízi OB 1. és 2. hely (K4 200 m és K4 500 m)

Kralován Géza  

1973. Világbajnok (Tampere)

Solti László

12 x Magyar Bajnok

2017. Maraton VB 2. hely (K2 Boros Adriánnal)

2017. Maraton EB 1. hely (K2 Boros Adriánnal)

2016. Maraton VB 2. hely (K2 Boros Adriánnal)

2016. U23 Síkvízi VB 3. hely (K1 1000 m)

2015. U23 Maraton VB 3. hely (K1)

2015. Maraton VB 1. hely (K2 Boros Adriánnal)

2015. U23 Maraton EB 1. hely (K1)

2015. Maraton EB 2. hely (K2 Boros Adriánnal)

2014. U23 Maraton VB 3. hely (K1)

2013. Maraton EB 3. hely (K2 Boros Adriánnal)

2011. Ifjúsági Síkvízi VB 3. hely (K2 1000m Csontos Csabával)

2010. Ifjúsági Maraton VB 1. hely (K1)

2010. Ifjúsági Maraton OB 3. hely (K1)

2010. Ifi OB 2. hely (K1 4000 m) 1. hely (K2 1000 m Csontos Csabával)

Szabadi István  

2009. Ifi maraton OB 2. hely (K2 Aranyosi Gáborral)

Tessedik Nikolett  

2007. Felnőtt síkvízi OB 1. és 2. hely (K4 200 m és K4 500 m)

Tóth Mária  

2010. Sárkányhajó világbajnok (Szeged)

 Ulveczki Edina   2002. Maraton OB 3. hely (K2 Giczy Zsuzsival)
 Zakariás Mária  

2010. Sárkányhajó világbajnok (Szeged)

1980. Moszkva olimpiai 3. helyezett

   

 

     
     
     
     
     
     
     
     

Kapcsolat

Újpesti Kajak és Sárkányhajó Club (UKSC)

GE Tungsram Csónakház -

1044 Budapest (Újpest-Megyer), Üdülő sor 1.

Adószám: 18097405-1-41

Elit csoport

Giczy Csaba (+36 70 616-5789)

szakosztályvezető

Edzések:

H-P 16:00-18:30-ig

Szombat 9-11-ig

 

Versenyző csoport

Kosztyán József (+36 20 359-9501‬)

Edzések:

H-P 16:00-18:30-ig

Szombat 9-11-ig

 

Szabadidős csoport

Giczy Zsófia (+36 30 976-1055)

Edzések:

hétfő-péntek 16-18 óráig